23:57 Як козаки стадіон збудували Є перша арена з чотирьох необхідних для проведення Євро–2012! |
Відкриття нового стадіону у Дніпропетровську приурочили до Дня міста. Президента, якого у його робочій поїздці на Дніпропетровщину супроводжували віце–прем’єр–міністр Іван Васюник та міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко, очікувало приємне дійство — відкриття суперсучасного стадіону «Дніпро». Цій події передувала 60–денна робота державної комісії, яка ретельно вивчала кожну деталь: зрештою, дала добро. У суботу місцеві мешканці та гості могли побачити і екс–Президента України Леоніда Кучму і послухати прямо на вулиці Йосипа Кобзона, і ще почерпнути багато чого цікавого.
Проте вінцем цьогорічного Дня міста все ж стало дійство на стадіоні. Ще до початку свята на стадіоні журналісти змогли порадіти кардинальному зростанню своєї значимості — оснащена за всіма канонами для нормальної роботи ложа преси відразу на 219 місць викликала тільки найбурхливіші емоції. Порівнювати з одним рядом для представників мас–медіа десь на три десятки персон на стадіоні «Метеор», де протягом десятків років грали футболісти місцевого «Дніпра», навіть не хотілося. Свято–відкриття пройшло за сценарієм режисера одного з московських телеканалів Ліни Аріфуліної і вражало своєю грандіозністю: 1100 школярів і студентів, 600 гімнасток. Сама постановка охопила період від античних часів і до сьогодення — навіть органічно вписався сюжет з відомого мультфільму «Як козаки у футбол грали».
Після цього коротку промову виголосив Президент України Віктор Ющенко. Глава держави подякував дніпропетровцям, які першими збудували для Євро–2012 визначну спортивну споруду.
Надалі Віктор Ющенко акцентував увагу на нових завданнях у цій грандіозній роботі — підготовці всієї інфраструктури міста до Євро–2012. «Нам під силу зробити Україну квітучою і заможною», — наголосив насамкінець Президент. Потім він вручив групі дніпропетровців державні нагороди та почесні звання. Привертає увагу, що в цьому переліку виявилися міський голова обласного центру Іван Куліченко та генеральний директор футбольного клубу «Дніпро» Андрій Стеценко.
Після цього присутні, які вщерть заповнили 31–тисячну арену, стали свідками дійства футбольного. Спершу вийшли на поле ветерани дніпропетровського «Дніпра» та московського «Спартака» зразка 1983 року — саме тоді дніпряни вперше стали чемпіонами Радянського Союзу, у вирішальному матчі перемігши суперників із білокам’яної. Цього разу команди розійшлися мирно — 1:1.
Пізніше на новому газоні, до речі, вперше в Україні вимощеному з трав’яних рулонів, а не вирощеному безпосередньо на стадіоні, зіграли дніпряни та київські динамівці зразка 1988 року — тоді господарі стали чемпіонами Радянського Союзу вдруге.
|
Переглядів: 864 |
Додав: jurnalugy
| Рейтинг: 0.0/0 |
Внимание, вся информация размещена на сайте пользователями, поэтому владельцы сайта не несут ответственности за правдивость, валидность, степень контрафактности.
Администратор (реклама, претензии) e-mail: admin@....
, ICQ: 666....
.